Flat Coated Retriever - Compendio Arville Flat Coated Retriever - Compendio Arville

Flat Coated Retriever - Compendio Arville Flat Coated Retriever - Compendio Arville

Flat Coated Retriever - Compendio Arville Flat Coated Retriever - Compendio Arville

aktualizacje

4 sierpnia 2016

  • Zaktualizowane zostały działy Potomstwo - Arville i Sako oraz Nasze psy - Arville i Sako.

1 lutego 2016

  • Zaktualizowane zostały działy Potomstwo - Arville i Sako oraz Nasze psy - Arville i Sako.

7 lipca 2015

  • Pojawiło się sporo newsów o naszych psiakach. Zaktualizowane zostały również działy Potomstwo - Arville i Sako.

4 marca 2015

  • Pojawiły się newsy w dziale Potomstwo 2015.

20 lutego 2015

  • Zaktualizowane został dział Potomstwo-Sako oraz Arville (nowe wyniki badań, tytuły, praca dzieci). Pojawiło się też sporo nowych informacji w dziale Potomstwo 2014 i 2015.

 

online
Naszą witrynę przegląda teraz 200 gości 
start serwisu
17 lipca 2008, czwartek

Terrinka - SZVP dyplom I stopnia & CACT !

Terry 28.07.2012 CACTTerrinka czyli Arwi Terra Bohemia Tilia nie przestaje nas zaskakiwać. Poraz kolejny udowodniła, że w tak młodym wieku można super pracować :-) 28. lipca wzięła udział w SZVP, czyli konkursie pracy wodnej dla retrieverów i znów pokazała klasę. Konkurs zakończyła z maksymalną liczbą punktów, dyplomem I stopnia i kolejnym CACT! Brawo Terry i Zdenka, jesteście niesamowite!!!

 

Specjalka w Hoisdorfie i świetne wyniki :-)

Nike Hoisdorf 21.07.2012Charly121.07.2012 w Hoisdorfie koło Hamburga odbyła się specjalistyczna wystawa retrieverów. Do sędziowania flatów został zaproszony pan Filip Johnsson ze Szwecji. Aż troje dzieci Arvillka pokazało się na tej wystawie i to pokazało się z bardzo dobrej strony :-)
- Nike - Erix Dew Drop - suki klasa pośrednia, ocena doskonała, lokata 1/3 CAC DRC & VDH
- Charly - Erix Drip Dry - psy klasa pośrednia, ocena doskonała
- Lolle - Erix Dear Brother - psy klasa pośrenia, ocena doskonała, lokata 1/7 CAC DRC & VDH, 2 najlepszy pies
Mamy ogromny sentymant do pana sędziego, w zeszłym roku w Diedersdorfie dał Arvillkowi BISa i widać, że jego dzieci też mu się podobały ;) Gratulujemy z całego serca całej trójce!

 

Valinka - SZVP dyplom I stopnia :-)

Córka Arvilla i Advance Coal od Habrovickeho Rybnika, Valinka (Arwi Valery Bohemia Tilia) w wieku niecałych 16 miesięcy zdobyła swój pierwszy dyplom I stopnia z konkursu pracy retrieverów. 21. lipca startowała w Konkursie Pracy Wodnej czyli SZVP i zdobyła 129/136 punktów. Alenie i Valince serdecznie gratulujemy, oby tak dalej! :-)

 

CAC Brno - Rocky JCAC!

Rocky 1 exc Brno 21.07Wreszcie się Rocky (Arwi Caro Bohemia Tilia) i Sari doczekali :-) W sobotę 21. lipca wybrali się do Brna na wystawę krajową. Flaty sędziowała pani Zdenka Jilikova z Czech, której Rocky bardzo się spodobał. Z oceną doskonałą i JCAC (wniosek na młodzieżowego championa Czech) wygrał klasę młodzieży :-) Z młodszą siostrą Sari wystąpił też w konkurecji Juniorhandling, gdzie otrzymali puchar i karmę. Gratulujemy bardzo Rockiemu i Sari!

 

Egzamin BHP - Lolle i Newton

W sobotę 14. lipca Lolle (Erix Drear Brother)  i Newton (Erix Dressed Up) przystąpili do egzaminu BHP. Lolle do BHP B (BHP A Lolle zaliczył już wcześniej), a Newton do BHP A oraz B. Obaj chłopcy spisali się bardzo dobrze i zdali zwoje egzaminy. bardzo gratulujemy flacikom, a ich ludziom dziękujemy, że tak super się nimi zajmujecie!

 

Happy 1. Birthday A-litter Fiammante Astro!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla bliźniaków z miotu A-Fiammante Astro:-) Brela, Bren życzymy Wam szczęśliwego i zdrowego życia, wielu trenigów agility i zabawy z dummy, rośnijcie pięknie!