Flat Coated Retriever - Compendio Arville Flat Coated Retriever - Compendio Arville

Flat Coated Retriever - Compendio Arville Flat Coated Retriever - Compendio Arville

Flat Coated Retriever - Compendio Arville Flat Coated Retriever - Compendio Arville

aktualizacje

4 sierpnia 2016

  • Zaktualizowane zostały działy Potomstwo - Arville i Sako oraz Nasze psy - Arville i Sako.

1 lutego 2016

  • Zaktualizowane zostały działy Potomstwo - Arville i Sako oraz Nasze psy - Arville i Sako.

7 lipca 2015

  • Pojawiło się sporo newsów o naszych psiakach. Zaktualizowane zostały również działy Potomstwo - Arville i Sako.

4 marca 2015

  • Pojawiły się newsy w dziale Potomstwo 2015.

20 lutego 2015

  • Zaktualizowane został dział Potomstwo-Sako oraz Arville (nowe wyniki badań, tytuły, praca dzieci). Pojawiło się też sporo nowych informacji w dziale Potomstwo 2014 i 2015.

 

online
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
start serwisu
17 lipca 2008, czwartek

Pebbles przy pracy

DummyNovPebsPodczas gdy w Niemczech jedne dzieci Arvillka się wystawiają, to inne ciężko pracują w polu:-) Między innymi Grace (Shelterwood Beauty 'N' Grace) regularnie uczęszcza na zajęcia przygotowujące do JP/R, a Pebbles (Shelterwood Beauty 'N' Charism) ćwiczy do swojego pierwszego WT. Obie dziewczyny zbierają wiele pochwał od trenerów. My trzymamy mocno kciuki za wszystkie dzieci, pokażcie się z jak najlepszej strony :-)

 

Niemiecka klubówka 03.12.2011

Dzień 3. grudnia obfitował w wystawowe występy dzieci Arvilla. W Świebodzicach wystawiała się Valinka, a w Kassel na niemieckiej klubówka aż 4 dzieci z miotu D-Erix. Zgłoszonych zostało prawie 150 psów. Klasa młodzieży była dość mocno obsadzona, w psach zgłoszonych było 10 psów, a w sukach 12. Klasę młodzieży sędziował Robert Sillence z Wielkiej Brytanii. Dzieci Arvillka spisały się bardzo dobrze i tak po kolei:
Charly, czyli Erix Drip Dry - dosk2 resJCAC
Lolle, czyli Erix Dear Brother - bdb
Magenta, czyli Erix Double Feature - dosk4
Nike, czyli Erix Dew Drop - bdb
Wielkie gratulacje dla wszystkich i dziękujemy, że tak licznie się na klubówce pokazaliście! Herzliche Gratulation und danke schoen Euch allen, dass ihr so zahlreich am Clubschau teilgenommen habt!

 

Valinka - wo1 i Best Puppy :-)

Valinka_Swiebodzice3. grudnia w Świebodzicach koło Wałbrzycha odbyła się wystawa krajowa, na której w klasie szczeniąt zaprezentowała się córeczka Arvillka - Valinka (Arvi Valery Bohemia Tilia). I to zaprezentowała się wybitnie obiecująco :-) Valinka zajęła 1 miejsce z oceną WO i została Best Puppy! Sędziowała pani Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska. Serdecznie gratulujemy Valince i Alenie i oby tak dalej :)

 

Barney w wieku 18 miesięcy

Barney_18_mZawsze bardzo nas cieszą fotki dzieci Arvillka, które dostajemy od ich szczęśliwych właścicieli. Niedawno dostaliśmy od Kerstin zdjęcie 18-miesięcznego Barneya (Shelterwood Body 'N' Soul), który dumnie pozował ze swoim prezentem z okazji osiemnastki :-))) Barney jest bardzo podobny z pysia do taty :)

 

'Magenta' - Erix Double Feature zalicza Formwert

5 listopada córka Arvilla, Magenta (Erix Double Feature) zrobiła kolejny krok w kierunku dopuszczenia do hodowli. U sędzi Dagmar Winter zaliczyła Formwert na ocenę doskonałą. Serdecznie gratulujemy Ericowi! Poniżej opis Magenty:
"Größe 55 cm. Vorzügliche junge Hündin. Femininer Kopf, korrekter Ausdruck, Sehr gute Hals- und Oberlinie. Für ihr Alter schon sehr gut ausgeprägte Vorbrust, korrekt gewölbter Brustkorb, korrekte Winkelungen, Bewegt sich mit viel Schub und Vortritt."

 

Valinka zaliczyła OVVR z max ilością punktów!

ValinkaOVVRZ Czech napłynęła do nas świetna wiadomość. 8-miesięczna córeczka Arvilla, Valinka (Arwi Valery Bohemia Tilia), zaliczyła w miejscowości Procesne czeskie próby pracy, czyli OVVR z maksymalną ilością punków!!! Serdecznie gratulujemy Valince i Alenie, jesteście wielkie. Tata Arville pęka z dumy :)